Firmamız iç giyim sektöründe Turap Tekstil adıyla, 1989 yılında Turap Uzunoğlu tarafından Fuatpaşa Caddesi-Fatih’te kurulmuştur. Bayan iç giyim üretimi ve ticaretini gerçekleştiren firma, Ağustos 2007 yılına kadar aynı zamanda saten üretimi yaparak faaliyetine devam etmiştir. Ağustos 2007 itibarı ile LORA GARDEN tescilli markasıyla başta sütyen, külot ve korse ürünleri ile üretim yelpazesini genişletmiş ve kaliteyi en önemli kıstası olarak belirlemiştir.

Kurulduğu ilk günden bu yana ürünlerinde en iyisini yakalamaya çalışan LORA GARDEN Kaliteli iç giyim konusunda uzmanlaşan kadrosu ve her geçen gün kullanıcılarına daha iyi hizmet verme misyonuyla yeni trendler yaratmakta ve iç giyim modasına yön vermektedir.

LORA GARDEN ar-ge ekibiyle birlikte katma değeri yüksek ürünler imal edebilmek için kendi kumaşını üretebilen ve tekstil teknolojileri üzerine ciddi yatırımlar yapmış, MADE IN TURKEY imzasını tüm dünyaya gururla taşımaya çalışan bir TÜRKİYE markasıdır.

Türkiye’de her geçen gün pazar payını büyüten LORA GARDEN son yıllarda artarak giden ihracatı ile İngiltere,İspanya,Sırbistan ve Romanya’da temsilcilikleri ile Avrupa’nın yanı sıra Arap ülkelerinde de büyümekte ve iş birliklerini arttırmaktadır.

LORA GARDEN, İstanbul-Eminönü’ndeki showroom ve içerisinde yönetim, ar-ge ve konfeksiyon departmanlarının bulunduğu
İstanbul-Avcılar’daki 2200m2’lik tesisinde konusunda uzman ve deneyimli ekibi ile müşterilerine
hizmet vermektedir.
2019 Lingerie – Hayalleriniz Lora Garden'da!